COVID-19

Të infektuar

3703

Të shëruar

1946

Të vdekur

79

Film/ Publikohet traileri i filimit më të ri të James Bond “No Time to Die”

news image

Është publikuar trajleri i filmit më të ri të James Bond “No Time to Die”.

Filmi i takon zhanreve mister/triller dhe pritet të publikohet në pril të 2020, transmeton Gazeta Sinjali.

Aktorët që do të luajnë në këtë film janë: Daniel Craig, Rami Malek, Lea Seydoux, Maomie Harris e shumë të tjerë.

Anipse vetëm pse kanë kaluar pak orë nga publikimi i këtij traileri, ai ka marrë mbi gjashtë milionë klikime në kanalin YouTube./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin