image Jennifer Lopez tregon recetën e mosplakjes

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez tregon recetën e mosplakjes

news image

Jennifer Lopez ka zbuluar sekretin e mosplakjes së saj teksa është parë të relaksohet në një studio vallëzimi pas stërvitjeve.

Jennifer Lopez ka shpërndarë top sekretin e saj për t’u dukur e re në moshën 53 vjeçare.

Të enjten aktorja – e cila u pa në xhirime të filmit “Shotgun Wedding” me Josh Duhamel – ka shpërndarë në instagramin e saj, e ku njëra prej tyre, më kryesorja, është të jeni i/e hidratuar.

Po ashtu të konsumoni sa më shumë lajthia, të pini me rrallë alkool si dhe të konsumoni minimumi tetë gota në ditë ujë.

Sipas Lopez, sekreti kryesor i të qenit sa më i ri është që të jeni vazhdimisht të hidratuar.

/GazetaSinjali/