image Surpriza e shumëpritur: Olta dhe Luizi publikojnë pamje nga përgatitja e filmit ku do të luajnë së bashku

Bota e Yjeve

Surpriza e shumëpritur: Olta dhe Luizi publikojnë pamje nga përgatitja e filmit ku do të luajnë së bashku

news image

Ish-fituesi i Big Brother VIP Abania, Luiz Ejlli dhe pretenduesja kryesore për finale, Olta Gixhari kanë publikuar një fotografi ku shihen së bashku teksa përgatiten për xhirimet e një filmi.

“Filloi”, ka shkruar Luizi.

Në këtë film në mediat rozë qarkulloi informacioni se Luizi e Olta do të kenë rolin e burrit dhe gruas, por një gjë e tillë ende nuk është konfirmuar.

Kujtojmë se dyshja kanë qenë kundërshtarë të fortë brenda BBVA2.

/GazetaSinjali/