image "Pse nuk e vrave mendjen që..."/ Krizë mes Donaldit e Beatrixit? - Sinjali

“Pse nuk e vrave mendjen që…”/ Krizë mes Donaldit e Beatrixit?

news image

Debate të forta po zhvillohen në shtëpinë e Big Brother, por vëmendja është tek çifti Donald – Beatrix, shkruan Gazeta Sinjali.

Diskutimi i sotëm që patën këta dy, ishte për një gotë, që Beatrix i tha Donaldit të mos pijë se është e saj.

Beatrix: Dhe kur u mërzita pastaj ti vazhdove dhe e pive dhe kaq.

Donaldi: Se fole kot pra. ‘S’pi nga gota jote’ mthe. Të duket normale që mos të pish nga gota jote .

Beatrix: Ti më pe që u mërzita. Pse nuk e vrave mendjen që u mërzita unë?

Donaldi: Sepse u mërzite kot, s’ka sens.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin