COVID-19

Të infektuar

5118

Të shëruar

2370

Të vdekur

108

Sport/ Prishtina suspendon Edmond Azemin e Dardan Berishën, lojtarët u kacafytën pas humbjes nga Rahoveci

news image

Klubi basketbollistik i Prishtinës ka suspenduar kapitenin Edmond Azemin dhe Dardan Berishën, pas kacafytjeve që dyshja patën pas humbjes që pësuan nga Rahoveci.

Këtë e ka bërë të ditur vetë klubi përmes një shkrimi të publikuar në rrjetin social Facebook, transmeton Gazeta Sinjali.

Shkrimi i plotë i klubit në Facebook:

Njoftim!Pas gjesteve dhe veprimeve të pahijshme dhe të pa tolerueshme të Kapitenit dhe zv.kapitenit Edmond Azemi dhe…

Gepostet von KB Prishtina am Samstag, 9. November 2019

Kujtojmë se KB Rahoveci mposhti sonte Sigal Prishtinën me rezultat përfundimtar 94:87, në xhiron e  dhjetë të Superligës së Kosovës në basketboll./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin