image Postoi video në Tik Tok duke gjuajtur me armë, arrestohet prizrenasi

Siguri

Postoi video në Tik Tok duke gjuajtur me armë, arrestohet prizrenasi

news image

Një person ka postuar video në Tik Tok duke gjuajtur me armë zjarri gjatë një ahengu familjar. Policia në Prizren ka arritur ta identifikojë të dyshuarin E.H dhe është arrestuar.

Policia ka njoftuar se ndaj tij është iniciuar rasti “mbajtje ne pronësi kontroll, posedim apo shfrytëzim i paautorizuar i armës“.

Atij i është sekuestruar një pistoletë Carl Walther Arnsberg, Nr serik: B17426860G.

/GazetaSinjali/