image Policia mbyll tri lokale në Malishevë
[wp-story id="814678"]

Siguri

Policia mbyll tri lokale në Malishevë

news image

Policia e Kosovës bashkë me AUV-in kanë mbyllur tri lokale në Malishevë për shkak që nuk i kanë respektuar masat antiCOVID, shkruan Gazeta Sinjali.

Policia përmes një njoftimi ka thënë që me inspektorët e AUV-it kanë inspektuar lokalet në qytetin e Malishevës.

Policia e Kosovës ka apeluar te të gjithë qytetarët që t’i respektojnë vendimet e qeverisë dhe të IKSHPK-së, në të kundërtën nuk do të ketë tolerancë.

/GazetaSinjali/