image Policia gjen dy turistet gjermane që kishin humbur rrugën në Valbonë
[wp-story id="814678"]

Shqipëri

Policia gjen dy turistet gjermane që kishin humbur rrugën në Valbonë

news image

Dy turiste gjermane kishin humbur rrugën duke eksploruar Parkun Nacional të Valbonës. Nënë e bijë, të moshës 70 dhe 43 vjeç, janë gjetur sot, shkruan Sinjali.

Ato janë gjetur te vendi i quajtur “Qafa e Valbonës” dhe gjendja e tyre shëndetësore është e mirë.

Kështu ka njoftuar Policia e Shtetit.

/GazetaSinjali/