image Përplasen tri vetura dhe një kombi në Prishtinë, pamje nga vendi i ngjarjes

Kosovë

Përplasen tri vetura dhe një kombi në Prishtinë, pamje nga vendi i ngjarjes

news image

Numri i madh i aksidenteve në trafik po vazhdon të jetë shqetësues. Çdo ditë raportohet për aksidente të shumta në komunikacion dhe në të shumtën e rasteve shkaktohen si pasojë e pakujdesisë së shoferëve gjatë vozitjes, duke rrezikuar kështu jetën e tyre dhe të pjesëmarrësve tjerë në trafik, raporton Gazeta Sinjali.

Një i tillë ka ndodhur para pak çastesh në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë, aksident ky me 3 vetura të përfshira dhe një kombi.

Sinjalizuesit e Gazetës Sinjali kanë dërguar pamje nga vendndodhja e aksidentit, ku shihen disa nga të përfshirët të kenë dal nga veturat për t’i parë dëmet materiale.

lop
Pamje nga vendi i ngjarjes

Shkaqet nuk janë ende të njohura, gjithashtu momentalisht nuk dihet për të lënduar.

loo

Sinjali do të iu mbajë të informuar për detajet e reja.

/GazetaSinjali/