image Përfundon marrëdhënia e Einxhel dhe Dj Dagz? - Sinjali

Përfundon marrëdhënia e Einxhel dhe Dj Dagz?

news image

Einxhel dhe Dj Dagz janë një ndër çiftet që dolën nga Big Brother, ndonëse nuk ngurrojnë që dashurinë e tyre ta tregojnë hapur në rrjetet sociale dhe në intervista. Por ditëve të fundit na ka tërhequr vëmendjen mungesa e Dagz në ditëlindjen e Monikës, ku Einxhel ka shkuar vetëm.

Kaq mjaftoi që të mendonim se dyshja i kishte dhënë fund, por duket se jo. Dagz ka munguar në ditëlindjen e Monikës pasi ka qenë në koncert jashtë shtetit, por dyshja vazhdojnë të kenë dedikime të bukura në profilet e njëri tjetrit.

Einxhel dhe Dagz janë duke mbajtur një lidhje në distancë, ndonëse jemi mësuar që t’i shohim pjesën më të madhe të kohës së bashku.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin