image Përfshihet nga flaka një buldozer në rrugën Prishtinë-Ferizaj - Sinjali

Përfshihet nga flaka një buldozer në rrugën Prishtinë-Ferizaj

news image

Para pak minutash është përfshirë nga flaka një buldozer në rrugën Prishtinë-Ferizaj.

Në pamjet e publikuara shihet se mjeti është përfshirë nga flaka, derisa dhe njësia policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes për ta lokalizuar zjarrin.

Ende nuk dihet se a është lënduar ndonjë person nga ky incident.

Lidhur me këtë rast Sinjali do të ju mbajë të informuar.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin