image Pasi dështoi të bëhet deputet, ky është plani i Labinot Tahirit - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15208

Të shëruar

12815

Të vdekur

615

Kulturë/ Pasi dështoi të bëhet deputet, ky është plani i Labinot Tahirit

news image

Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri, nesër pritet të publikojë këngën e radhës e cila do të shoqërohet me videoklip.

Kënga mban titullin “Amanet mos m’harro” dhe do të publikohet nesër në ora 17:00.

“Nesër ora 17:00 i dashuri publik kënga Amanet mos m’harro”, ka shkruar Labi në Instagram.

Ndryshe, kjo është kënga e parë e këngëtarit nga Ferizaji, prej kur ai nuk arriti të fitojë votat e duhura për të marrë postin e deputetit në Kuvendin e Kosovës.

“Faleminderit për ditet e mira” është kënga e fundit nga Labinot Tahiri, këngë kjo e cila ka arritur mbi 600 mijë klikime në Youtube./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin