image Pas 31 vitesh, “Home Alone” rikthehet përmes një filmi të ngjashëm - Sinjali

Pas 31 vitesh, “Home Alone” rikthehet përmes një filmi të ngjashëm

news image

31 vite pas lansimit të filmit ikonik “Home Alone” tashmë ka një lajm të mirë për të gjithë adhuruesit e këtij filmi, transmeton Gazeta Sinjali.

Një film i ngjashëm është debutuar në treg me titull “Home Sweet Home Alone”.

Në qendër të këtij filmi është një djalë i shkathët, i cili ka mbetur vetëm në shtëpi pasi familja e tij shkoi në Japoni për pushime.

Filmi do të shfaqet për herë të parë në “Disney+” më 12 nëntor të këtij viti.

Aktorët që do të marrin pjesë janë: Archie Yates, Ellie Kemper, Rob Delaney, Aisling Bea, Kenan Thompson, Tim Simons, Pete Holmes, Devin Ratray, Ally Maki dhe Chris Parnell.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin