image Beatrix Ramosaj shkëlqen në Big Brother VIP, i dedikon një shkrim Donaldit

Bota e Yjeve

Beatrix Ramosaj shkëlqen në Big Brother VIP, i dedikon një shkrim Donaldit

news image

Ish-banorja e Big Brother VIP, Beatrix Ramosaj po merr pjesë në natën finale të Big Brother VIP që po mbahet sonte.

Ka mbetur edhe pak kohë deri në shpalljen e fituesit të këtij edicioni të Big Brother VIP dhe Beatrix ka treguar edhe një herë se e mbështet Donald Veshajn.

Ti ke lindur fitues, nuk mund të jem më krenare se kaq më ty”, ka shkruar Beatrix. /GazetaSinjali/