image Ditëlindje jashtë Shqipërisë, Donaldi i bën dedikimin e ëmbël Borës: Për ty botën...

Bota e Yjeve

Ditëlindje jashtë Shqipërisë, Donaldi i bën dedikimin e ëmbël Borës: Për ty botën…

news image

Moderatorja e dashur për publikun, Bora Zemani, feston sot ditën e lindjes. Bukuroshja mbush 31 vjeç dhe festën e ka nisur që në fundjavë, kur u nis për udhëtim me djalin, Arborin, partnerin e saj Donald Veshaj, miken e saj Semi Jaupaj dhe të afërm.

Ditën e sotme, aktori i njohur ka shpërndarë një foto të Borës, në dëborë, ku e uron me një dedikim të ëmbël:

“Për ty botën. Gëzuar ditëlindjen shpirt”.

640 0 63bbc9de19984

Bora Zemani më pas e ka rishpërndarë këtë foto dhe shkruan për Donaldin: “Shpirti im”.

/GazetaSinjali/