image “Ti je gruaja më e bukur e jetës sime”, biznesmeni turk dedikim Genta Ismajlit

Bota e Yjeve

“Ti je gruaja më e bukur e jetës sime”, biznesmeni turk dedikim Genta Ismajlit

news image

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli dhe partneri i saj, biznesmeni turk, Huseyin Usta, janë bërë prindër për herë të parë në janar të vitit 2022. Ata u bekuan me dy binjakë, të cilët i kanë bekuar me emrat Ivy Blue dhe Icon.

Çifti nuk ngurojnë të postojnë foto dhe video të vogëlushëve në rrjetet sociale.

Së fundmi, ka qenë Usta që ka shpërndarë një portret familjar dhe ia ka dedikuar disa fjalë tepër të ndjera bashkëshortes së tij.

“Ti je gruaja më e bukur e jetës sime. Nëna e fëmijëve të mi, ata e kanë marrë bukurinë nga ti, e dashura ime, të dua shumë”, ka shkruar ai krahas fotos.

/GazetaSinjali/