image 12 vite pa të atin, Beatrix Ramosaj bën dedikimin e ndjerë: Do doja të ishe këtu

Bota e Yjeve

12 vite pa të atin, Beatrix Ramosaj bën dedikimin e ndjerë: Do doja të ishe këtu

news image

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj ka kujtuar babain e ndjerë, pasi si sot 12 vite më parë ai ka ndërruar jetë. Ajo ka postuar në Instastory një foto nga fëmijëria, të cilën e ka shoqëruar me një shkrim emocionues.

“12 vjet pa ty babi. Mungesa jote vetëm shtohet çdo ditë… doja të ishe këtu”, janë fjalët e Trixës.

Ndërkohë ajo ka ndarë edhe foto të një viti më parë, në të cilat thuhet: “Sot, më 10 tetor, bëhen 11 vjet që humba babin tim të dashur. Vazhdo të prehesh në paqe”.

Këngëtarja ka dhënë edhe një këshillë për të gjithë ndjekësit e saj, “Na mungon aq shumë, telefono babin tënd dhe thuaj që e do”./abcnews.al

/GazetaSinjali/