image Pamje nga vrasja e biznesmenit kosovar dhe plagosja e baxhanakut të tij në Novi Pazar - Sinjali

Pamje nga vrasja e biznesmenit kosovar dhe plagosja e baxhanakut të tij në Novi Pazar

news image

Sonte, rreth orës 19:00, në Novi Pazar është vrarë Selajdin Janjeva, pronari i agjencionit për transportin e mallrave dhe udhëtarëve “Selo Tours”.

Nga të shtënat me armë zjarri nga persona të panjohur, ka mbetur i plagosur edhe baxhanaku i Selajdinit.

Ai u shtrua në Spitalin e Përgjithshëm të Novi Pazarit për shkak të plagëve të marra gjatë të shtënave.

Policia është në kërkim të personave të dyshuar për këtë rast, të cilët ndodhen në arrati.

Më poshtë shihni pamjet nga momenti i vrasjes./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin