image Nora me fotografi tërheqëse uron Bajramin
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Nora me fotografi tërheqëse uron Bajramin

news image

Këngëtarja shumë e përfolur shqiptare, Nora Istrefi ka uruar festën e Bajramit me disa fotografi tërheqëse.

Këto fotografi këngëtarja i ka publikuar në rrjetin social, Instagram, ku numëron mbi 934 mijë ndjekës.

“Happy Eid Mubarak”, ka shkruar Nora në mbishkrimin e imazheve, në të cilat shihet e veshur me një fustan të kuq e flokë kaçurrela.

Sot, besimtarët myslimanë festojnë Kurban Bajramin, e cila njëherit është edhe festa e dytë më e madhe për myslimanët pas Fitër Bajramit.

View this post on Instagram

Happy Eid Mubarak 🌙

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Këngëtarja është duke shijuar suksesin e këngës së fundit “Jena nda” në bashkëpunim me tekstshkruesin e njohur shqiptar, Irkenc Hykën. Kënga është publikuar më 27 korrik dhe deri më tani numëron mbi 1 milion klikime në kanalin Youtube./Sinjali/