image Një kosovar dhe një femër nga Shqipëria arrestohen për prostitucion - Sinjali

Prizren/ Një kosovar dhe një femër nga Shqipëria arrestohen për prostitucion

news image

Një kosovar dhe një femër nga Shqipëria janë arrestuar në Prizren nga Policia e Kosovës.

Ata dyshohen për marrje me prostitucion, teksa janë prangosur mesditën e djeshme, shkruan Gazeta Sinjali.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me urdhër të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin