image Nesër kërkohet paraburgim për shoferin që shkaktoi aksidentin ku humbi jetën një fëmijë - Sinjali

Nesër kërkohet paraburgim për shoferin që shkaktoi aksidentin ku humbi jetën një fëmijë

news image

Mëngjesin e ditës së sotme një aksident tragjik ka ndodhur në Prishtinë, ku një fëmijë 1-vjeçar ka humbur jetën pasi u godit nga kamioneta, shkruan Gazeta Sinjali.

Sinjali nga burimet brenda prokurorisë ka mësuar se nesër do të bëhet kërkesa për caktimin e masës së paraburgimit ndaj shoferit të kamionetës.

Sinjali më herët raportoi se sipas policisë fëmija nuk ka mundur tu bëjë ballë lëndimeve dhe ka ndërruar jetë.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: