image Ndërpritet ndeshja mes Newcastle – Tottenham, emergjencë mjekësore i nevojitet një tifozi - Sinjali

Ndërpritet ndeshja mes Newcastle – Tottenham, emergjencë mjekësore i nevojitet një tifozi

news image

Ndërpritet takimi mes Newcastlet dhe Tottenhami, transmeton Sinjali Sport.

Pak minuta para se të mbyllet pjesa e parë është suspenduar përballja mes Newcastle dhe Tottenham.

Spurs janë duke fituar me rezultat 1-2 ndaj laraskave, por që nuk është duke vazhduar sfida ashtu siç duhet.

Vendasit kaluan të parët në epërsi me anë të Wilson, por që mysafirët përmbysën me golat e Ndombeles dhe Kane.

Për shkak të një rasti emergjent mjekësor në publik, gjyqtari kryesor i ndeshjes ka ndërprerë këtë ballafaqim. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin