image Tottenhami heq dorë nga Nagelsmann

Futboll

Tottenhami heq dorë nga Nagelsmann

news image

Tottenham nuk do të vazhdojë bisedimet me trajnerin gjerman, Julian Nagelsmann.

Sipas ekspertit të transferimeve, Fabrizio Romanos, Tottenham insiston se nuk ka në plan të avancojë bisedimet me Julian Nagelsmannin.

Trajneri gjerman ishte i gatshëm të konsideronte ofertën e anglezëve vetëm në rast të një drejtori të ri sportiv, që do të përkrahte idetë dhe rutinën e tij ditore.

/GazetaSinjali/