image Mbyllet pjesa e parë: Shkupi e Ballkani me nga një gol të shënuar - Sinjali

Mbyllet pjesa e parë: Shkupi e Ballkani me nga një gol të shënuar

news image

Ka përfunduar pjesa e parë mes Shkupit dhe Ballkanit.

Dy skuadrat shqiptare janë duke luajtur ndeshjen e parë të fazës finale të “Play-Off”, për një vend që të dërgon në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës.

Shkupjanët kaluan të parët në epërsi me anë të sulmuesit Sunday Adetunji i cili realizoi me kokë në minutën e 19-të.

Sidoqoftë epërsia e vendasve zgjati fare pak, pasi Ballkani barazoi shpejt rezultatin me anë të Albion Rrahmanit në minutën e 23-të.

/GazetaSinjaliSport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: