COVID-19

Të infektuar

126

Të sheruar

10

Të vdekur

1

Futboll/ Mbyllet pjesa e parë, Juventus-Inter si një termin futbolli

news image

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen derbi Juventus-Inter.

Ndeshja është duke u zhvilluar pa tifozë dhe po i ngjan ndonjë termini të futbollit të vogël, transmeton Gazeta Sinjali.

Për nga rastet kjo ndeshje ishte e varfër, por me një dominim të lehtë të Juventusit.


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: