image Lady Gaga ndahet nga i dashuri
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Showbiz/ Lady Gaga ndahet nga i dashuri

news image

Këngëtarja e njohur me famë botërore Lady Gaga, i ka dhënë fund romancës së saj me inxhinierin e audios Dan Horton.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes rrjeteve sociale, transmeton Gazeta Sinjali.

“Një grua për t’u martuar dhe unë një zonjushë e vetmuar”, ka shkruar këngëtarja në postimin e saj në rrjetet sociale, kështu duke njoftuar fansat e saj që më nuk është në lidhje me Dan.

'Me, a single lady': Lady Gaga revealed she had split from sound engineer Dan Horton while attending her friend Sarah Nicole Tanno's bachelorette party on Friday night

Kujtojmë se lidhja e tyre u zbulua në korrik të këtij viti, kur u panë për herë të parë duke darkuar në Los Angeles./Gazeta Sinjali/