image Kostumet më të kërkuara për festën e "Halloween"

Modë & Stil

Traditë/ Kostumet më të kërkuara për festën e “Halloween”

news image

Festa e Halloween po afrohet dhe njerëzit në botë veçse kanë filluar përgatitjet se si do të duken natën e 31 tetorit.

Revista “Vouge” ka renditur kostumet më të kërkuara në Google për këtë vit, transmeton Gazeta Sinjali.

Në listën e kësaj reviste hyn kostume të filmave shumë të njohur që aktualisht po shënojnë rekorde në kinematë botërore.

Ja cilat janë kostumet më të kërkuara:

Kostumet nga filmi “It”

The Most Googled Halloween Costumes 2019

Kostumet nga filmi “Witch”

The Most Googled Halloween Costumes 2019

Kostumet si “Spider Man”

The Most Googled Halloween Costumes 2019

Kostumet si dinozaur

The Most Googled Halloween Costumes 2019

Kostumet si palaço

The Most Googled Halloween Costumes 2019

Kostumet nga “Fortnite”

The Most Googled Halloween Costumes 2019

Kostumet nga filmi “Chucky”

The Most Googled Halloween Costumes 2019

/Gazeta Sinjali/