image Këta janë të nominuarit e kësaj jave në Big Brother Albania VIP

Bota e Yjeve

Këta janë të nominuarit e kësaj jave në Big Brother Albania VIP

news image

Kanë përfunduar nominimet në Big Brother Albania VIP.

Ishte një nominim i shpejtë, ku të gjithë banorët duhej të zgjidhnin për pesë sekonda së kë do ta shpëtonin nga dalja prej shtëpisë.

Në fund mbetën Beatrix, Beniada dhe Einxhel të cilat si të fundit shkuan në nominim.

Fillimisht deri të martën publiku do të votojë se kënd do ta shpëtojnë nga dalja për të premten.

/GazetaSinjali/