image Kejvina dhe Arta e ‘kallin’ Dubain me pamje provokuese (Video)

Bota e Yjeve

Kejvina dhe Arta e ‘kallin’ Dubain me pamje provokuese (Video)

news image

Modelja Kejvina Kthella sot ka ditëlindjen, por siç duket festa ka filluar më herët, shkruan Gazeta Sinjali.

Ajo së bashku me miken e saj, modelen e njohur Arta Elezaj kanë filluar të festojnë që nga mbrëmja e kaluar.

Dyshja kanë sjellur pamje provokuese nga një jaht.

Ato po shoqërohen edhe nga një mashkull, të cilin ende nuk e kanë bërë publik.

/GazetaSinjali/