image Ia mbyllin sërish Instagramin, Luizi rikthehet me njoftim: Policia ka identifikuar personat

Bota e Yjeve

Ia mbyllin sërish Instagramin, Luizi rikthehet me njoftim: Policia ka identifikuar personat

news image

Fituesi i Big Brother VIP Albania 2 njëherit këngëtari i njohur nuk po mundet ta shijoj famën e madhe që e mori nga ky format.

Atij sërish i është mbyllur llogaria në rrjetin social “Instagram”, teksa lajmin e bëri të ditur bashkëshortja e tij, moderatorja Kiara Tito.

Përmes një postimi në ‘Instastory’ ajo tha se në vend fusin gjithmonë hundët në punën e tjetrit.

“Nuk fitoni ndonjë gjë, sa herë do tentoni ta mbyllni, aq here do rihapet”.

Teksa, nga ana tjetër Luizi deklaroi se e ka rikthyer faqen dhe se “personat janë identifikuar, kjo do të jetë herë e fundit që ndodh kjo. Për të gjithë informacionet tjera drejtohuni në Prokurori”.

/GazetaSinjali/