image Hyri në fund të ndeshjes dhe shënoi gol, kjo është nota me të cilën u vlerësua Zhegrova - Sinjali

Hyri në fund të ndeshjes dhe shënoi gol, kjo është nota me të cilën u vlerësua Zhegrova

news image

Ani pse hyri në minutën e 83′, ylli kosovar nuk ngurroi ta shprehte talentin e tij.

Zhegrova shënoi golin e fundit të Lille në minuten e 90′ duke e vulosur fitoren e thellë 4:0 ndaj Clermont.

Edoni u inkuadrua pas zëvendësimit të David dhe sipas sofascore ai u vlerësua me notë 7.3 për ata pak minuta sa ishte në fushë.

/GazetaSinjaliSporti/


Shpërndaje artikullin