image Hajnat thyejnë një veturë në Leposaviq, vjedhin çantën me dokumente dhe para
[wp-story id="814678"]

Siguri

Hajnat thyejnë një veturë në Leposaviq, vjedhin çantën me dokumente dhe para

news image

Një person ka raportuar në polici se persona të pa njohur e kanë thyer xhamin e veturës së tij dhe ia kanë vjedhur një çantë në të cilën ka pasur dokumente personale dhe rreth 700 euro para kesh.

Gazeta Sinjali se ngjarja ka ndodhur të shtunën, rreth ores 11:52 në fshatin Rudar i Madh të Leposaviqit.

Gazeta merr vesh se me rastin po vazhdojnë të merren organet kompetente. /Gazeta Sinjali/