image Grushte, shqelma dhe mbetet e shtrirë në tokë – pamje nga rrahja e nxënëseve në Deçan - Sinjali

Video/ Grushte, shqelma dhe mbetet e shtrirë në tokë – pamje nga rrahja e nxënëseve në Deçan

news image

Disa nxënëse të shkollës fillore në Kodrali të Deçanit janë përfshirë në një rrahje fizike mes tyre gjatë ditëve të fundit.

Nga pamjet e dërguara nga sinjalizuesit shihen tri nxënëse, dy prej të cilave me uniformë të shkollës përfshihen në një rrahje.

Nuk dihen arsyet dhe as masat se çfarë janë marrë ndaj nxënësve të përfshirë në këtë rrahje./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin