image Gruaja largohet nga shtëpia e burrit në Ferizaj, vëllai i saj e raporton në Polici - Sinjali

Gruaja largohet nga shtëpia e burrit në Ferizaj, vëllai i saj e raporton në Polici

news image

Një femër gjatë ditës së djeshme është raportuar e zhdukur në Ferizaj, shkruan Gazeta Sinjali.

Rastin në polici e ka raportuar vëllai, i cili ka thënë se motra e tij është larguar nga shtëpia e bashkëshortit të saj dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj.

Policia bën të ditur se rasti është nën hetime.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 22:10, në Ferizaj./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: