image Gola në të dy ndeshjet, Atalanta thellon epërsinë - Sinjali

Futboll/ Gola në të dy ndeshjet, Atalanta thellon epërsinë

news image

Janë shënuar gola në të dyja ndeshjet e Ligës së Kampionëve.

Skuadra e Atalantas ka thelluar epërsinë në minutën e 57-të me Freuler dhe në të 63-tën me Hateboer.

Rezultati momental është 4:0, ku italianët po dominojnë ndeshjen, transmeton Gazeta Sinjali.

Me plotë meritë, në epërsi ka kaluar edhe skuadra e RB Leipzing kundër Tottenham.

Në minutën e 58-të, u akordua penallti për gjermanët, që në gol e konkretizoi Tim Ëerner.

Ky gol është shumë i rëndësishëm pasi Leipzing është mysafirë./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin