COVID-19

Të infektuar

145

Të sheruar

23

Të vdekur

3

Siguri/ Gjendet një mjet shpërthyes në Pejë

news image

Një person ka raportuar në polici se ka hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes, pasditën e djeshme rreth orës 13:15 në Pejë, shkruan Gazeta Sinjali.

Largimi i mjetit u bë pa ndonjë incident nga policia dhe njësiti për deminim të cilët dolën menjëherë në vendin e ngjarjes./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: