image Gjatë kontrollës në Burgun e Dubravës, një femre iu gjetën narkotikë
[wp-story id="814678"]

Siguri

Gjatë kontrollës në Burgun e Dubravës, një femre iu gjetën narkotikë

news image

Një femër është arrestuar pasi kishte shkuar në një vizitë në Burgun e Dubravës, por e njëjta, me vete pati edhe narkotikë, shkruan Gazeta Sinjali.

Burimet e Sinjalit në Polici kanë thënë se gjatë procedurave të kontrollës nga oficerët korrektues, te e njëjta janë gjetur dhe konfiskuar 3.5 gramë substancë e dyshuar narkotike, e llojit marihuanë.

Burimet i kanë thënë Sinjalit se me vendim të prokurorit, e njëjta më pas është liruar. /Gazeta Sinjali/