image Formacionet zyrtare për ndeshjen Holandë - Austri - Sinjali

Formacionet zyrtare për ndeshjen Holandë – Austri

news image

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së grupit C, në mes të Holandës dhe Austrisë.

Fitorja e fundit e Austrisë kundër Holandës ishte në maj të vitit 1990 – një miqësore e cila u mbajt para Kupës së Botës në Vjenë.

Holandë – Austri, 21:00.

FORMACIONET ZYRTARE

/Gazeta Sinjali Sport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: