image Formacionet zyrtare: Newcastle – Tottenham - Sinjali

Formacionet zyrtare: Newcastle – Tottenham

news image

Tottenham përballet me Newcastlen në kuadër të javës së tetë në Premierligë, shkruan Sinjali Sport.

Spurs luajnë në vizitë ndaj Laraskave në ora 17:30 në “St James Park”.

Londinezët kërkojnë fitoren e cila i vendos në pozitën e pestë nga e dhjeta që është me 12 pikë.

Vendasit kanë tre pikë në vendin e 18-të dhe vetëm fitorja është rezultati i duhur.

/Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin