image Formacionet zyrtare Brazil - Serbi

Futboll

Formacionet zyrtare Brazil – Serbi

news image

Brazili dhe Serbia do të zhvillojnë duelin përmbyllës të ndeshjeve të para në fazën e grupeve.

Dy kombëtaret gjenden në grupin G, së bashku me Zvicrën dhe Kamerunin.

Zvicra arkëtoi tre pikët e para në duelin e ditës së sotme që u zhvillua ditën ndaj Kamerunit, për t’i prirë tabelës përkohësisht, teksa tani sytë janë tek ndeshja e nxehtë mes Brazilit dhe Serbisë.

Dy kombëtaret kanë publikuar formacionet zyrtare.

Serbia 3

Dueli fillon nga ora 20:00.

/GazetaSinjaliSport/