image Formacionet zyrtare: Barcelona - Prishtina - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

68.351

Të shëruar

59.438

Të vdekur

1.592

Formacionet zyrtare: Barcelona – Prishtina

news image

Janë publikuar formacionet zyrtare nga ndeshja që zhvillohet sonte mes Barcelonës dhe Mabetex Prishtinës, shkruan Sporti në Sinjali.

Kampionia e Kosovës sonte zhvillon ndeshjen e vlefshme për raundin e 32-të në Ligën e Kampionëve në futsall.

Padyshim që favorit në këtë ndeshje llogaritet skuadra katalunase, e cila njëherëshit është kampione në fuqi e kësaj gare.

Ndeshja mes Barcelonës dhe Prishtinës zhvillohet në ‘Palau Blaugrana’ nga ora 18:30 dhe tashmë janë zbuluar edhe formacionet zyrtare.

Pesëshet startuese:

Rezervistët:

/Sporti në Sinjali/.


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: