image Era merr vëmendjen me paraqitjen e radhës, provokuese në të zeza - Sinjali

Era merr vëmendjen me paraqitjen e radhës, provokuese në të zeza

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme apo aktivitetet muzikore, ku në të shumtën e rasteve nuk mungojnë paraqitjet provokuese.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar për fansat e saj disa fotografi të reja në Instagram, ku është shfaqur mjaft atraktive.

Ajo ka pozuar e veshur me një kostum të zi dy pjesësh, kombinuar me geta të zeza transparente.

Detaji që merr më së shumti vëmendjen është pamja e re e Erës me baluke – një ndryshim që këngëtarja e ka bërë së fundmi në dukjen e saj.

Era përndryshe gjatë verës ka qenë shumë aktive me prurje të reja muzikore dhe pjesëmarrje nëpër koncerte të ndryshme. 

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: