image Era Istrefi konfirmon lidhjen e dashurisë me kapitenin e Kombëtarës, Amir Rrahmani

Bota e Yjeve

Era Istrefi konfirmon lidhjen e dashurisë me kapitenin e Kombëtarës, Amir Rrahmani

news image

Ajo që përflitej prej disa javësh tashmë është e vulosur.

Këngëtarja e njohur Era Istrefi po shijon një romancë me kapitenin e kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmanin.

Dyshimet që nisën nga frekuentimet e vendeve të njëjta në Itali dhe shndërrimit të Erës në “tifoze” të Napolit iu kanë dhënë fund vetë ata.

Era dhe Amiri janë shfaqur krah njëri-tjetrit.

Në një kolazh të fotografive, Era ka publikuar foton e parë dorë për dore me Amirin.

/GazetaSinjali/