image Nuk u grumbullua me Kosovën, Rrahmani gjen kohë për Era Istrefin

Bota e Yjeve

Nuk u grumbullua me Kosovën, Rrahmani gjen kohë për Era Istrefin

news image

Amir Rrahmani nuk u grumbullua me Kosovën për ndeshjen e së dielës kundër Izraelit në “Fadil Vokrri”.

Kapiteni i Kosovës u konsiderua shumë i rëndësishëm për ndeshjen që Napoli e luan në fundjavë me Torinon.

Përkundër shumë angazhimeve me klubin, Rrahmani gjeti kohë për argëtim.

Ai ka publikuar disa fotografi në krah të yllit të muzikës, Era Istrefi.

Nuk është hera e parë që Rrahmani dhe Era shihen në krah të njëri-tjetrit.

/GazetaSinjali/