image Era Istrefi e pranishme në stadiumin e Napolit, përcjell Amir Rrahmanin

Bota e Yjeve

Era Istrefi e pranishme në stadiumin e Napolit, përcjell Amir Rrahmanin

news image

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, ka përcjellur nga stadiumi “Armando Maradona” futbollistin, Amir Rrahmani, që luan me Napolin.

Era ishte në stadium në ndeshjen Napoli – Inter, ku mbrojtësi kosovar luajti gjatë gjithë takimit.

Era ka publikuar një foto në rrjetin social “Instagram” nga ky takim.

Madje Era dhe Rrahmani ndjekin edhe njëri-tjetrin në rrjetin social “Instagram”.

/GazetaSinjali/