image Endet me kallashnikov rrugëve të Deçanit, kapet nga policia - Sinjali

Endet me kallashnikov rrugëve të Deçanit, kapet nga policia

news image

Policia kanë patrulluar dje në rrugët e Deçanit dhe gjatë kontrollit në një veturë, ka gjetur armë, raporton Gazeta Sinjali.

Burime të Gazetës Sinjali brenda Policisë së Kosovës kanë thënë se në veturën e tij është gjetur një armë AK-47 dhe një karikator me 22 fishekë.

Gjithashtu është bërë e ditur se i dyshuari është intervistuar dhe më pas është liruar në procedurë të rregullt.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: