image Ekskluzive: Pamje si në filma nga tentim grabitja në Prizren

Ekskluzive

Ekskluzive: Pamje si në filma nga tentim grabitja në Prizren

news image

Gazeta Sinjali sonte raportoi për një tentim grabitje në një argjendari në Prizren, ku tre të dyshuar, të armatosur, plagosën babë e bir, pronarë të lokalit dhe ikën me veturën të cilën e dogjën më pas. 

Pamjet e kësaj ngjarje si në filma i ka siguruar ekskluzivisht Gazeta Sinjali dhe ju sjellë më poshtë momentin dramatik kur të dyshuarit tentojnë të grabisin argjendarinë. 

/GazetaSinjali/