image Edona në hall: Pasha nanën s’po di kujt me i besu mo

Bota e Yjeve

Edona në hall: Pasha nanën s’po di kujt me i besu mo

news image

Është njëra nga konkurrentet më të pëlqyera të publikut të BBVK2. Edona James shpesh rrëmben zemrat e publikut me deklarata dhe mënyrën se si i thotë ato.

Së fundmi, teksa fliste me disa rivalë, ajo u shpreh se nuk ka besim më te askush brenda këtij formati.

“Pasha nanën s’po di kujt me i besu mo”, tha ajo.

/GazetaSinjali/