image Edona: Loja ime e preferuar është FIFA, e kam ekipin tim "Fc Edona James"

Bota e Yjeve

Edona: Loja ime e preferuar është FIFA, e kam ekipin tim “Fc Edona James”

news image

Banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Edona James u ka treguar banorëve të tjerë se cilën lojë e ka të preferuarën.

Ajo ka thënë se më së shumti e pëlqen dhe e luan lojën FIFA, teksa u tregoi edhe se si e ka emrin ekipi i saj.

“Unë luaj me X-Box online, në FIFA e kem ekipin tim FC Edona James”, ka thënë ajo.

/GazetaSinjali/