image Dy gola të shpejtë brenda pesë minutave realizohen në Stamford Bridge (VIDEO)

Futboll

Dy gola të shpejtë brenda pesë minutave realizohen në Stamford Bridge (VIDEO)

news image

Chelsea dhe Arsenali janë duke zhvilluar një duel të nxehtë në Stamford Bridge, shkruan Sinjali Sport.

Arsenali e hapi epërsinë e golave me anë të sulmuesit Eddie Nketiah i cili shfrytëzoi një gabim të mbrojtësit Christensen në minutën e 13-të.

Vetëm pesë minuta më vonë, vendasit barazuan me anë të Timo Werner i cili realizoi pas një goditje e cila u devijua nga ekipi mysafir.

/GazetaSinjaliSport/